Skip to main content

Formularz zwrotu / wymiany

 

Przykro nam, że produkt nie spełnił Twoich oczekiwań – pamiętaj, że w ciągu 14 dni od daty odbioru zamówienia, możesz zwrócić go bez podawania przyczyny. Jednak każda informacja zwrotna od klienta pozwala nam się doskonalić i będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz podzielić się z nami swoimi sugestiami. Przyczyna zwrotu:

 1. _______________________________________
 2. Imię i nazwisko ________________________________
 3. Numer zamówienia ____________________

Zwrot środków otrzymasz w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas paczki ze zwrotem. Forma zwrotu należności zależy od metody płatności wybranej podczas składania zamówienia.

 

Wymiana  może wystarczy wymiana na lepszy model? Pamiętaj, że w ciągu 14 dni możesz wymienić swój zakup na inny model dostępny w tej samej cenie.

 

Proszę o wymianę zamówienia na:  ______________________________________________ (Wskaż produkt, który chcesz otrzymać w ramach wymiany) Realizacja wymiany jest uzależniona od dostępności wybranego produktu. Do paczki ze zwrotem/wymianą włóż produkt nienoszący śladów użytkowania oraz uzupełniony formularz. Paczkę nadaj na adres :

Edyta Kołodziej

ul.Biegasa 14, 06-400 Ciechanów

 

Formularz reklamacji

Przykro nam, że zamówiony produkt okazał się mieć wadę i jest niemożliwy do użytkowania. Aby jak najlepiej odnieść się do Twojego zgłoszenia, potrzebujemy 30 dni na ocenę czy powstała szkoda jest rezultatem wad konstrukcyjnych, właściwości materiału czy niewłaściwego użytkowania.

Skontaktujemy się z Tobą możliwie najprędzej i poinformujemy o decyzji oraz możliwościach naprawy. Dane klienta:

 1. Imię i nazwisko _____________________
 2. Numer zamówienia _________________________________
 3. Numer telefonu _____________________
 4. Adres e-mail _______________________________________
 5. Nazwa produktu: __________________________________
 6. Przyczyna reklamacji ____________________________________________________________________
 7. Adres do wysyłki: ____________________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________________
 8. Jeśli potrzebujesz więcej informacji – skontaktuj się ze mną.